aktualności

Dimension4 dystrybutorem mikrofonów firmy AUDIX

Z przyjemnością informujemy, iż firma Dimension4 została oficjalnym dystrybutorem mikrofonów marki Audix dla rynku instalacyjnego na terenie Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami na stronie producenta: http://www.audixusa.com

O MIKROFONACH FIRMY AUDIX

30 lat Doskonałości.

Audix M3-gray-and-white

 

Firma Audix rozpoczęła działalność w 1984 roku z misją, która nie zmieniła się do dziś: projektowanie i produkcja innowacyjnych produktów wysokiej jakości przyczyniających się do rozwoju profesjonalnego przemysłu audio. Rok po roku mikrofony firmy Audix stawały się coraz bardziej rozpoznawalne dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji, wydajności, jakości, trwałości.

 

Mikrofony budowane z myślą o wieloletnim użytkowaniu.

 

Audix kładzie ogromny nacisk na rozwój technologiczny. Siedziba firmy w Wilsonville, w stanie Oregon USA stanowi dom dla działów badań, projektowego, linii produkcyjnej, montażowej, testowej oraz centrum logistycznego. Firma cały czas się rozwija, a naszym dążeniem jest zapewnienie klientom produktów, których jakość przekracza oczekiwania rynku.

 

Wydajność ponad wszystko

Swój sukces firma Audix zawdzięcza kilku czynnikom: oddanym klientom, którzy dostarczają nieocenionych informacji na temat doświadczeń z produktami; utalentowanemu zespołowi badawczo-rozwojowemu, którego celem jest stworzenie produktów najwyższej jakości oraz wysoko wyspecjalizowanej załodze działu wsparcia technicznego.

 

Pomysłowość i pasja są głównym mottem firmy Audix.

Kontakt w sprawie produktów firmy AUDIX:
Michał Zelman
tel: +48 663 338 101
e-mail: m.zelman@dimension4.pl